داشتم به این فکر میکردم اولین پست رو چطوری در دیدگاه ذهن شروع کنم عناوین زیادی نوشتم ولی هیچ کدوم رو انتشار ندادم بعضی ها رو هم پاک کردم ولی بعضی از عناوین رو در پیش نویس ذخیره شدن و در آینده درباره اونا هم دوست دارم حرف بزنم.

قبل از شروع دوباره این وبلاگ میخواستم از قالبی که ساختم استفاده کنم ولی چون هنوز کامل نشده به خودم گفتم فعلا با همین قالب هستیا مطالبم رو بنویسم و از کمالگرایی هم دوری کنم تا هم بتونم فعلا بنویسم و هم به مرور اون قالب رو کامل میکنم. برای همین فعلا با همین قالب جلو میرم.

به این نکته هم اشاره کنم دوستانی که من رو میشناسن میدونن من چندین بار این وبلاگ رو راه اندازی و حذف کردم که اونم بخاطر یه سری مشکلات ذهنی بود که داشتم و در آینده درباره اون مشکلات هم ممکنه حرف بزنم.

در کل این وبلاگ یعنی دیدگاه ذهن جایی هستش که من قراره درباره خودم، چیزهایی که یادگرفتم و کتاب‌هایی که خوندم و درکشون کردم حرف بزنم. همچنین درباره تجربه های خوب و بدی که داشتم هم در آینده مینویسم. یه برنامه هم دارم و دوست دارم یه سری آموزش درست کنم البته این آموزشها صرفا بخاطر این هستش که بتونم مطالب بیشتری رو به اشتراک بزارم هرچند من کلا مبتدی هستم و ممکنه کلی مشکلات در این راه برام پیش بیاد.

حرف آخر هم این هستش که قرار نیست مطالبی که تو وبلاگم مینویسم رسمی باشه من عادت دارم به صورت خودمونی تایپ کنم و سعی میکنم که مطالب رو خوانا بنویسم.

پی نوشت :

حسی که الان در رابطه با این وبلاگ دارم و بعد از نوشتن اولین پست بیشتر شد حس دلهره هستش که اونم از بخش کمالگرای من میاد و دوست داره همه چی کامل و بی عیب باشه وگرنه حس میکنه مشکلی قراره پیش بیاد.

دسته‌ها: دیدگاه ذهن

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *